Beyond Good and Evil 2 – Knox

Beyond Good and Evil 2 jsme nezrušili, vzkazuje Ubisoft

16. 1. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Kdo šetří, má za tři. Tak zní v dnešních dnech snad to nejomílanější pořekadlo nejen na území našeho státu, ale i ve světě. Jak ukázal minulý týden, nekorunovaným králem šetřílků se stala společnost Ubisoft, která bohužel musela některé své blíže nespecifikované herní projekty zcela zrušit. Odsuňme pro teď na druhou kolej informaci o dalším odkladu Skull and Bones a zaměřme se na jedno prvenství, kterého se Ubisoftu podařilo teprve nedávno dosáhnout. Ano, máme na mysli zisk titulu nejdéle vyvíjené videohry vůbec… znalci už moc dobře vědí, o čem, nebo spíše o kom je řeč. Fanoušci se totiž s oznámenými škrty v rozpočtu této francouzské společnosti začali obávat, zda mezi zrušenými projekty není také Beyond Good and Evil 2. Obavy byly naštěstí zbytečné. Rozptýlil je mluvčí společnosti exkluzivně pro web PCGamesN tím, že řekl: „Vývoj Beyond Good and Evil 2 stále probíhá a tým tvrdě pracuje, aby splnil svůj ambiciózní slib.“ Jakpak by ne, po takřka patnácti letech by bylo namístě hru konečně dotáhnout do konce.

Ceny akcií Ubisoftu klesly o výrazný skok a momentálně se nacházejí na historicky nejnižší hodnotě. Rok 2023 by se však pro jednoho ze světově nejznámějších herních vývojářů mohl zdát příznivý s nadcházejícími tituly, jako je například Assassin's Creed Mirage, Avatar: Frontiers Of Pandora či Tom Clancy's The Division Heartland.

Zdroj: pcgamesn.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.