Fatal Frame Maiden of Black Water

Fatal Frame: Maiden of Black Water PC se připomíná

29. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

První hra Fatal Frame, která se objeví na PC, je předělávkou Wii U.

Velké překvapení způsobila společnost Koei Tecmo, která potvrdila PC port hry Fatal Frame: Maiden of Black Water na E3 2021. O to větší bylo překvapení, když se vezme v potaz, že se jedná o vůbec první hru ze série Fatal Frame, která se dostane na PC. Hra navíc není úplně tou nejoblíbenější částí série a jednalo se zprvu výhradně o exkluzivitu pro Wii U, která se silně spoléhala na druhou obrazovku této konzole. 

Zdroj: igdb.com

Fatal Frame: Maiden of Black Water a šikovná kamera

Stejně jako v celé sérii, i v Maiden of Black Water budete moci ovládat Camera Obscura, díky které budete moci vidět duchy a jiné strašidelné věci a stvoření. Vaší zbraní je však fotoaparát, protože vyfocení těchto přízraků je zneškodní – dá se říci, že pořízenou fotkou je prakticky na této fotce „uzavřete“. Tím lépe se můžete pak dostat blíže a prozkoumat jejich vzpomínky

Nová verze hry přidává navíc fotografický režim, který vám umožní vymodelovat libovolného ducha, s nímž jste se již setkali v hlavní hře, a aplikovat na něj pozadí, filtry a další vychytávky. K dispozici budou samozřejmě také nové kostýmy a doplňky, které můžete použít. Nebude chybět Yuriina „Cutesy Goth Ensemble“ a Miuina „Miku Hinasaki Outfit (The Tormented)“.

Datum vydání tohoto očekávaného portu na PC je ohlášeno na 28 řijna letošního roku. Kromě PC verze se chystá také verze na Switch a konzole PlayStation a Xbox.

Zdroj: pcgamer.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.