Forspoken – mám špatné oblečení na boj s drakem!

Forspoken byl ze „strategických“ důvodů znovu odložen

8. 7. 2022
Zdroj náhledu: Square Enix

Původní datum, které bylo naplánováno na 11. října, se nakonec nekoná. Square Enix dnes oznámil, že Forspoken byl odložen až na rok 2023.

Studio odklad oznámilo na svém účtu na Twitteru a jako důvod uvádí „strategické“ důvody. Co si pod tímto pojmem máme představit, netušíme, nicméně důvodem dalšího posunu mohou být práce na finálním vyladění samotné hry. Přece jen, víme, jak dopadl nedávný počin v podobě Babylon’s Fall.

„V důsledku probíhajících diskusí s klíčovými partnery jsme učinili strategické rozhodnutí přesunout datum vydání Forspoken na 24. ledna 2023. Herní prvky jsou nyní dokončeny a samotný vývoj je ve své konečné fázi dolaďování. Rádi bychom vám také poděkovali za vaši trvalou podporu a trpělivost.“

Jak už tedy z oficiální zprávy vyplývá, Forspoken by měl podle nejnovějších informací dorazit na začátku příštího roku, konkrétně 24. ledna. Jen dodáme, že titul vyjde pro PC a Playstation 5. Titul sleduje příběh dívky Frey Hollandové, která se záhadným portálem dostane ze svého rodného New Yorku až do tajuplné fantasy země zvané Athia. Stane se tak jedinou nadějí místních obyvatel v boji s temnou nákazou zvanou „Zlom“, aby navrátila této dříve prosperující říši její někdejší slávu.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.