Games with Gold prosinec 2021 – jaké tituly si pro nás Xbox připravil?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Xbox odhalil nové hry pro svoje předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold na měsíc prosinec roku 2021. Tento měsíc Xbox tradičně nabídne celkem čtyři tituly, které si můžete již od 1. a 16. prosince přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.
Games with Gold prosinec 2021

The Escapists 2 (Xbox One, Series X/S)

Riskni to všechno, aby ses dostal z nejtvrdších věznic na světě. Budete muset žít podle vězeňských pravidel, navštěvovat ostatní vězně, dělat vězeňské práce a dodržovat přísné rutiny, mezitím se budete tajně připravovat na útěk.
The Escapists 2 bude v Games with Gold dostupný od 1. prosince.

Tropico 5 – Penultimate Edition (Xbox One, Series X/S)

Vraťte se do odlehlého ostrovního státu Tropico v dalším pokračování populární série diktátorského simulátoru. Rozšiřte vládu své dynastie od raného koloniálního období až po 21. století, čelte zcela nové řadě výzev.
Tropico 5 – Penultimate Edition bude v Games with Gold dostupný od 16. prosince.

Orcs Must Die! (Xbox One, Series X/S a Xbox 360)

Jako mocný válečný mág se spoustou smrtících zbraní, kouzel a pastí na dosah ruky ubraňte dvacet čtyři pevnosJako mocný válečný mág se spoustou smrtících zbraní, kouzel a pastí na dosah ruky ubraňte dvacet čtyři pevností proti řádícímu davu brutálních nepřátel, včetně zlobrů, pekelných netopýrů a samozřejmě spousty hnusných orků. Válčete proti nepřátelům v příběhově založené kampani v levelech s několika obtížnostmi, včetně brutálního módu Noční můra.tí proti řádícímu davu brutálních nepřátel, včetně zlobrů, pekelných netopýrů, a samozřejmě spousty hnusných orků. Válčete proti nepřátelům v příběhově založené kampani v levelech s několika obtížnostmi, včetně brutálního módu Noční můra.
Orcs Must Die! bude v Games with Gold dostupný od 1. prosince.

Insanely Twisted Shadow Planet (Xbox One, Series X/S a Xbox 360)

V této 2D akční dobrodružné hře prozkoumejte jedinečná prostředí a bojujte s bizarními tvory, když se vydáte do středu tajemné planety Shadow. Vyřešte složité hádanky a upgradujte svou loď pomocí mimozemské technologie v boji za záchranu svého domovského světa.
Insanely Twisted Shadow Planet bude v Games with Gold dostupný od 16. prosince.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn