The escapist úvodka

Games with Gold prosinec 2021 – jaké tituly si pro nás Xbox připravil?

24. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Xbox odhalil nové hry pro svoje předplatitele Xbox Live Gold v rámci programu Games with Gold na měsíc prosinec roku 2021. Tento měsíc Xbox tradičně nabídne celkem čtyři tituly, které si můžete již od 1. a 16. prosince přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Xbox

The Escapists 2 (Xbox One, Series X/S)

Riskni to všechno, aby ses dostal z nejtvrdších věznic na světě. Budete muset žít podle vězeňských pravidel, navštěvovat ostatní vězně, dělat vězeňské práce a dodržovat přísné rutiny, mezitím se budete tajně připravovat na útěk.

The Escapists 2 bude v Games with Gold dostupný od 1. prosince.

Tropico 5 – Penultimate Edition (Xbox One, Series X/S)

Vraťte se do odlehlého ostrovního státu Tropico v dalším pokračování populární série diktátorského simulátoru. Rozšiřte vládu své dynastie od raného koloniálního období až po 21. století, čelte zcela nové řadě výzev.

Tropico 5 – Penultimate Edition bude v Games with Gold dostupný od 16. prosince.

Orcs Must Die! (Xbox One, Series X/S a Xbox 360)

Jako mocný válečný mág se spoustou smrtících zbraní, kouzel a pastí na dosah ruky ubraňte dvacet čtyři pevnosJako mocný válečný mág se spoustou smrtících zbraní, kouzel a pastí na dosah ruky ubraňte dvacet čtyři pevností proti řádícímu davu brutálních nepřátel, včetně zlobrů, pekelných netopýrů a samozřejmě spousty hnusných orků. Válčete proti nepřátelům v příběhově založené kampani v levelech s několika obtížnostmi, včetně brutálního módu Noční můra. Ve kterém budete bojovat proti řádícímu davu brutálních nepřátel, včetně zlobrů, pekelných netopýrů, a samozřejmě spousty hnusných orků. Válčete proti nepřátelům v příběhově založené kampani v levelech s několika obtížnostmi, včetně brutálního módu Noční můra.

Orcs Must Die! bude v Games with Gold dostupný od 1. prosince.

Insanely Twisted Shadow Planet (Xbox One, Series X/S a Xbox 360)

V této 2D akční dobrodružné hře prozkoumejte jedinečná prostředí a bojujte s bizarními tvory, když se vydáte do středu tajemné planety Shadow. Vyřešte složité hádanky a upgradujte svou loď pomocí mimozemské technologie v boji za záchranu svého domovského světa.

Insanely Twisted Shadow Planet bude v Games with Gold dostupný od 16. prosince.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.