Gas Station Simulator intro

Gas Station Simulator – Car Wash

15. 1. 2022
Zdroj náhledu: https://igdb.com/

Prakticky na vše pod sluncem existuje simulátor, včetně řízení autobusů a létání letadlem. Gas Station Simulator je přesně to, co stojí na obalu: hra, která se zabývá simulací provozu čerpací stanice. Nyní se do hry brzy dostane nový bezplatný obsah

Simulátor z prostředí benzínu a nafty se stále těší velké oblibě hráčů. Gas Station Simulator se mezi hráči drží stále na vysokých příčkách v uživatelských hodnoceních na platformě Steam. Není se tak čemu divit, že se vývojáři o hru patřičně starají a vylepšují ji.

Gas Station Simulator – pumpujeme

Oficiálně byla odhalena spekulovaná aktualizace s názvem Gas Station Simulator Car Wash

Jak se dalo očekávat, aktualizace přidává do hry myčku aut. Nebudete ji mít k dispozici hned – stejně jako mnoho dalších věcí na stanici ji budete muset nejprve vybudovat.

Díky této aktualizaci budete moci umývat auta svých zákazníků. Stejně jako v případě myčky ve skutečném světě bude možná nutné některá obzvláště špinavá místa vyčistit vícekrát, jak je vysvětleno v oznámení. Podle informací se bude jednat o základní myčku, ve které budete vše dělat ručně. Tato nová budova však bude mít stejnou možnost vylepšení jako mnoho jiných částí hry. Nakonec ji budete moci vylepšit na plně automatickou myčku.

Datum vydání aktualizace Car Wash je 27. ledna 2022 – tedy za dva týdny! Tuto aktualizaci dostanou všichni současní i budoucí majitelé hry zdarma. To je jednoznačně skvělá zpráva a skvělé gesto od vývojářů.

Hru naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.