Ghostrunner 2 úvodka

Ghostrunner 2 odhalen

27. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Na události PlayStation Showcase nám byla představena spousta nových her. Vydavatelství 505 Games rovněž ukázalo své karty a představilo nám trailer na Ghostrunnera 2, pokračování známé cyberpunkové hry z roku 2021. Tato hra bude vydána ještě letos ke konci roku 2023 na platformy PlayStation 5, Xbox Series X/S a Steam. Příběh se se odehraje rok po událostech z prvního dílu. Poprvé bude možné kombinovat v soubojích i pojízdné stroje, předpokládáme, že motorku.

Kybernetický protagonista Jack tentokrát prozkoumá rozhlehlou pustinu za věží Dharma s pomocí své motorky. Hratelnost Ghostrunnera 2 bude stejně náročná a intenzivní, slibuje také nové schopnosti, vylepšení a mechaniku procházení. Dále se dočkáme i rozšířeného příběhu a hlubšího budování světa. Pokud vás tento perfektní titul minul a stále váháte nad jeho koupí, doporučujeme vám, abyste si přečetli naši recenzi prvního Ghostrunnera.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.