Assassin's Creed Mirage – logiáš

Assassin's Creed Mirage ukázal gameplay v rozlehlém Bagdádu

25. 5. 2023
Zdroj náhledu: Ubisoft

Ubisoft na dnešním PlayStation Showcase představil nový pohled na Assassin's Creed Mirage. Trailer ukazuje hlavního hrdinu Basima, jak skáče, klouže a bojuje ve starobylých ulicích Bagdádu. Basim byl hráčům Assassin's Creed představen v dříve vydaném dílu – Valhalla –, ale tato nová hra přeskakuje do dřívějšího období života této postavy.

Předváděná akce vypadá svižně a moderně, ale silně připomíná plynulost hraní, kterou si dlouholetí hráči mohou pamatovat z raných her série, kdy ovládali takové postavy jako Altair a Ezio, kteří se pohybovali po rozlehlých městských scenériích. Zejména nový bojový systém se vyznačuje obzvláště působivými animacemi a bojovými pohyby. Trailer také naznačuje, že hráči budou mít řadu možností, jak k dané misi přistupovat, přičemž jasná rozhodnutí budou nastíněna v brífinku před misí, a následně budou mít možnost zvolený plán realizovat.

Assassin's Creed Mirage vyjde 12. října pro PS5, Xbox řady X/S, PS4 a PC.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.