Ghostrunner 2 intro

Ghostrunner 2 oficiálně potvrzen!

13. 5. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Ghostrunner patří mezi velice těžké, ale úspěšné hry. Před několika málo okamžiky byl však oznámen Ghostrunner 2! „Hra nabízí jedinečný zážitek pro jednoho hráče: rychlý, násilný boj a originální prostředí kombinující sci-fi s postapokalyptickými tématy. Vypráví příběh o světě, který již skončil, a jeho obyvatelích, kteří bojují o přežití.”

Mezinárodní vydavatel videoher 505 Games, dceřiná společnost skupiny Digital Bros Group, která je uvedena v segmentu STAR společnosti Borsa Italiana, oznamuje dohodu s One More Level o vývoji a vydání druhé verze videohry Ghostrunner na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X | S.

Ghostrunner je úspěšný a bude mít pokračování

V návaznosti na neustálý úspěch a nejnovější akvizici duševního vlastnictví (IP) videohry skupina zdvojnásobila své investice na vytvoření hry Ghostrunner 2, přičemž přispěla počátečním rozpočtem 5 milionů EUR. Ghostrunner je značka s velkým potenciálem schopná dlouhodobě přispívat do produktového portfolia 505 Games.

Při výrobě druhého dílu obnovuje společnost 505 Games spolupráci s polským studiem One More Level, vývojáři první verze videohry.

Ghostrunner je akční videohra z pohledu první osoby v cyberpunkovém prostředí zasazeném do ponuré, dystopické budoucnosti. Od jejího uvedení na trh v říjnu 2020 se prodalo přes 600 000 kopií – ukázala se tak jako velmi úspěšná videohra, kterou ocení hráči po celém světě. Do konce roku 2021 bude Ghostrunner k dispozici také na konzolích nové generace.

Ghostrunner fight

Herní komunita je v sedmém nebi

"Jsme obzvláště nadšení z budoucího vydání Ghostrunner 2. Společně s One More Level jsme vytvořili vzrušující a poutavou videohru," komentuje Raffaele Galante, generální ředitel společnosti Digital Bros společně se svým bratrem Ramim. „Tato nová spolupráce posiluje přítomnost 505 Games na polském trhu videoher, který je nyní reálně mezi prvními v Evropě v oblasti vývoje videoher, nových projektů a talentů. Budeme i nadále věnovat zvláštní pozornost polskému trhu, abychom neustále zlepšovali a rozšiřovali naše produktové portfolio o videohry schopné uspokojit vkus celé herní komunity.“

Zdroj: 505 Games

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.