Ghostrunner 2

Ghostrunner 2 vyjde již příští rok

4. 11. 2022
Zdroj náhledu: 505 Games

Akční parkourová hra z cyberpunkového prostředí, jež byla vydaná v roce 2020, dostane pokračování. V novém Ghostrunner 2 bychom se měli dočkat většího světa i příběhu. Podle vývojářů vyjde hra ve čtvrtém čtvrtletí roku 2023. Druhý díl by měl upgradovat dosavadní hratelnost prvního dílu. Během streamu, který se konal 3. listopadu, nám byly představeny návrhy budoucích nepřátel, koncepty některých lokací a sběratelské předměty. Záznam streamu najdete níže.

Některé lokace vám mohou být známé z prvního dílu, vypadají však mnohem temněji a rozsáhleji. Na scénách najdeme například budovy s rozsáhlými přistávacími plochami a spoustu neonových nápisů po jejich stranách. Kromě toho jsme dostali náhled tří nových postav, z nichž se dvě zdají být velice nepřátelské, ale je vidět, že vývojáři si na jejich vzhledu dali velice záležet. Koncepty najedete níže:

Ghostrunner 2 – další koncepty

Zdroj: 505 games

Vývojáři tvrdí, že nový Ghostrunner bude větší, a navíc bude nabízet i více příležitostí k prozkoumávání příběhů postav. Vývojáři samotní o nadcházející hře říkají, že projde evolucí, nikoliv revolucí.

Anežka Ebrová

Anežka je hráčka již od dětských let. Její vášeň propukla již na základní škole díky školním počítačům, kde ztrácela pojem o časoprostoru. Mezi její první herní lásky patří série Half-Life. No a jak se říká, stará láska nerezaví. Hry od Valve prostě zbožňuje stejně jako střílečky a skákačky. Mezi její další koníčky patří hlavně sport, cestování, knihy a deskovky. Avšak její láskou zůstávají vždy hry, stejně jako pivo - tanková Plzeň 12° středně vychlazená.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.