Ghostwire marvelous

Ghostwire: Tokyo – oznámení Spider’s Thread Update

16. 3. 2023
 

Ghostwire: Tokyo patřil jednoznačně k velkým překvapením roku 2022. Titul právem získal několik nominací a také světových cen v herním odvětví. Nabízí neotřelý příběh, který propojuje přítomnost s démony i přízraky z japonských legend a městských pověstí, a to vše pod vedením tajemné osoby v masce, Hannya. Téměř rok po vydání hry vývojáři oznámili Tokyo's Spider's Thread Update, který do hry přidá řadu nového obsahu. 

Zdroj: Bethesda Softworks

  • V režimu The Spider’s Thread musíte bojovat patro po patře, abyste se dostali na konec, a zároveň odhalit nový tajemný příběh
  • Strašidelné nové oblasti k prozkoumání v hlavní hře – včetně děsivé Střední školy – a nové mise k rozluštění
  • Nové a rozšířené scény hlavního příběhu
  • Hlubší souboje: vyhněte se nepřátelským útokům pomocí nového Quick Dodge and Perfect Block Counter-Attack; udeřte z výšky pomocí nových vzdušných schopností; ovládněte nové mocné techniky Charge Rush Ethereal Weaving; a používejte nové talismany, které vám pomohou v boji
  • Těšit se můžete i na nové unikátní protivníky, kteří prověří vaše schopnosti

Kompletní informace v originále naleznete na BNETu, kde najdete ještě více podrobností o této zcela nové aktualizaci, která vyjde zdarma pro všechny hráče 12. dubna.

Více podrobností se dozvíte zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.