God of War Ragnarok náhled

God of War ukázalo bundle s hrou v next-gen traileru

15. 10. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Chystaný balíček byl odhalen novým trailerem „Next Gen Immersion“. V nové ukázce jsou propagovány funkce systému PS5, jako je 3D zvuk nebo haptická odezva ovladače DualSense. Balíček, který bude uveden na trh příští měsíc společně s hrou, bude obsahovat diskovou konzoli PS5 se standardním bílým ovladačem a digitální kopii hry God of War Ragnarök. Speciální gamepad, který má motiv s hrou, ovšem součástí balení nebude.

God of War Ragnarök měl původně vyjít už loni, ale společnost Sony jeho vydání odložila na rok 2022, aby pomohla vývojářskému studiu Santa Monica dodat „hru špičkové kvality a zároveň zachovat bezpečnost a pohodu“ svého týmu. Zřejmě se to povedlo, protože minulý týden vývojáři oznámili, že hra je oficiálně ve stavu „gold“, což znamená, že může začít její fyzická výroba. Jelikož oznámení přišlo více než měsíc před vydáním, dá se předpokládat, že vývojáři ještě dodělají nějaké detaily na day one patch. Potvrdilo se také, že na hře pracovalo osm podpůrných studií. Patří mezi ně PlayStation Studios Creative Arts, Valkyrie Entertainment, Bluepoint Games, Red Hot, Super Alloy, Jetpack Interactive, Super Genius a Original Force.

Zdroj: videogameschronicle.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.