Goddess of Victory Nikke – RE Zero Logo

Goddess of Victory: Nikke uskuteční spolupráci s Re:Zero

13. 3. 2024
Zdroj náhledu: @NIKKE_japan

Goddess of Victory: Nikke spadá do kategorie mobilních her, avšak díky podpoře pro obě platformy ji můžete vyzkoušet i v desktopovém prostředí. Tento titul vás zavede do srdce fascinujícího vesmíru plného dobrodružství a jeho příběh se rozvíjí v dystopické budoucnosti, kde Země čelí nečekané hrozbě ze strany mechanických bytostí zvaných Raptures. Tyto bytosti pustoší planetu, což donutí zbytky lidské civilizace ke stěhování se do podzemních úkrytů. Tam pod vládou centrální autority založí společenství známé jako Ark.

V roli mladého odvážného velitele se ujmete vedení speciální jednotky Nikke, sestavené z válečnic připravených postavit se nebezpečí číhajícímu nad jejich novým domovem. Vaší misí bude překonávání nástrah nebezpečného světa, taktické využívání schopností postav v boji proti vetřelcům a snaha o obnovu míru a stability na zničené Zemi. Příběh nabízí ponoření se do hlubokého narativu.

Nebezpečné maidky přichází

Na oficiálním Twitteru hry Goddess of Victory: Nikke bylo oznámeno, že fanoušci se mohou těšit na vzrušující spolupráci s oblíbeným anime Re:Zero. Toto anime, zasazené do světa reinkarnace a paralelních vesmírů, sleduje dobrodružství hlavního hrdiny Natsuki Subaru, který se díky unikátní schopnosti „návratu smrti“ pokouší překonávat nesčetné výzvy. Mezi představené postavy patří poloviční elfka Emilia s charakteristickými stříbrnými vlasy, modrovlasá služebná Rem a její růžovovlasá sestra Ram. Dohoda mezi Goddess of Victory: Nikke a Re:Zero začne 21. března a věští nové možnosti nejen pro fandy této hříčky, ale i pro příznivce žánru isekai a nadpřirozených příběhů, mezi kterými si Re:Zero vydobylo značnou popularitu.

Ve své historii společnost Shift Up, tvůrce titulu Goddess of Victory: Nikke, uskutečnila spolupráci s dalším oblíbeným herním univerzem, konkrétně s Nier: Automata. Tato součinnost přinesla hráčům jedinečnou příležitost získat postavu 2B, známou svou bojovou zručností a ikonickým vzhledem. Unikátní interakce, při které postava zareaguje, pokud se hráč pokusí nahlédnout pod její sukni, dodávala hře osobitý humor. Vedle 2B byla představena i postava 2A, která se vyznačovala nejen svou bojovou schopností, ale i odvahou a odhodláním v boji proti protivníkům. Těm šťastnějším hráčům, kteří měli tu čest obě postavy získat, se teď naskytla možnost rozšířit svou hrdinskou skupinu o dvě další silné postavy. Tato spolupráce přinesla do hry nové dynamiky a zajistila hráčům nejen zábavu, ale i nové taktické varianty.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.