Half-Life 3 – úvodka 2

Half-Life 3 na obzoru?

30. 11. 2021
Zdroj náhledu: Valve

Fanoušci her Half-Life marně čekají na pozitivní vyjádření k dalšímu pokračování této již (víte, kolikadílné?) série. Obrovský úspěch, kterého dosáhlo VR Half-Life: Alyx, však rozvlnil vody naděje. Herní magnát Valve, Gabe Newell, v rozsáhlém rozhovoru pro novozélandské zpravodajství na otázku ohledně nového Half-Life 3 řekl:„Úspěšně jsem o těchto věcech dlouho nemluvil a doufám, že o nich nebudu muset mluvit, dokud tyto otázky nebudou bezpředmětné. Pak přejdeme k novému souboru otázek.“„Hezké na tom je, že jak neodpovídám na tyto otázky, vyhýbám se tomu, aby komunita přicházela s novými otázkami, na které by bylo stejně těžké odpovídat.“„Určitě máme ve vývoji hry, které oznámíme – dodávat hry je zábava.“„Alyx byla skvělá – návrat k singleplayeru v naší společnosti vytvořil spoustu impulsů k tomu, abychom to dělali častěji.“

Zdroj: Valve

Gabe Newell dodal, že primární zaměření Valve se momentálně týká produktu Steam Deck. My bohužel pro skalní fanoušky série Half-Life či série Portal předpokládáme něco podobného jako u Valve Indexu, kdy byl pro toto VR zařízení vytvořen již zmiňovaný Half-Life: Alyx. Právě proto spíše očekáváme novou hru od společností Valve pro menší zařízení, určenou primárně pro konzoli Steam Deck. Kéž bychom se mýlili. Naděje na Half-Life 3 však umíra poslední:

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.