Super Meat Boy Forever - Epic Games

Hardcore plošinovka zdarma na Epic Games Store

22. 2. 2024
Zdroj náhledu: Team Meat

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavé hry zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Tentokrát si do knihovny můžeme přidat hardcore plošinovku Super Meat Boy Forever.

Super Meat Boy Forever

Super Meat Boy Forever je druhým dílem, a zároveň i pokračováním, legendární hardcore plošinovky Super Meat Boy z roku 2010. Opět se můžete těšit na náročné úrovně plné smrtících překážek, které budou vyžadovat perfektní načasování a také nutnou dávku trpělivosti. S jednou změnou nicméně druhý díl přišel. Tentokrát nemáte vaši postavičku kompletně pod kontrolou. Vývojáři do hry totiž implementovali tzv. auto-run, tedy automatický běh, což dělá zážitek ještě složitější, než tomu bylo u předchůdce.

Super Meat Boy Forever bude na Epic Games Store k dispozici do 29. února 2024.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.