Hatsune Miku – Pokémon

Hatsune Miku vydává první píseň o Pokémonech

2. 10. 2023
Zdroj náhledu: @PokeMikuVOLTAGE

Už před několika dny byl světu předznamenán chystaný crossover značky Pokémon a zpěvačky Hatsune Miku s názvem Project Voltage. Ten má sestávat z osmnácti ilustrací a osmnácti jedinečných hudebních skladeb na téma „co kdyby byla Hatsune Miku trenérem Pokémonů typu X“. Místo X si domyslete pokaždé jiný typ Pokémona (vodní, ohnivý, zemní, temný…).

Veškeré ilustrace jsou již dostupné na oficiálním účtu platformy X a nyní je čas zaměřit se na hudební složku projektu. První píseň hostí kdo jiný než roztomilý Pikachu v písni Volt Tackle. Skladba byla vytvořena uživatelem pod přezdívkou DECO*27, který má na svém kanále na YouTube více než 1,6 milionů odběratelů.

Skladeb má být celkem osmnáct a každou vytváří jiný autor. Budou vydávány postupně během několika následujících měsíců na osobních kanálech každého umělce a sdíleny účtem Project Voltage. Písničky mají mít společné téma lásky k Pokémonům za doprovodu zremixované hudby či zvukových efektů z již vydaných videoher. Každý umělec přitom může svobodomyslně projevit svou kreativitu a nápady.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.