Hi-Fi RUSH – Chai a kočka

Hi-Fi RUSH si v prodejích na Steamu vede skvěle

30. 1. 2023
 

Ještě před týdnem jsme ani nevěděli, že hra Hi-Fi RUSH vůbec existuje, ale už se jí daří obsazovat jedny z takřka nejvyšších pozic v různých žebříčcích. Nejenže se hodnocení titulu drží na extrémně kladných ohlasech (98 %), ale i přes možnost si tuto zběsilou akční jízdu zahrát zdarma skrze Xbox Game Pass se Hi-Fi RUSH na Steamu dokázal vyšplhat mezi prvních deset nejlépe prodávaných videoher. Podařilo se mu tak překonat prodej triple-A Forspokenu. Tango Gameworks dokázali náhlým vydáním svého nejnovějšího kousku skutečně překvapit. Přestože se dříve věnovali vyloženě hororovým projektům, nyní se dost odklonili od své předešlé působnosti, a jak je vidět, risk se vyplatil.

Hra Hi-Fi RUSH se objevila znenadání prakticky bez žádné velké marketingové reklamy, zatímco Forspoken své fanoušky na vydání připravoval skutečně dlouho a usilovně. Mezi deseti nejlepšími tituly z hlediska prodeje na Steamu se velmi vysoko umisťuje například remake Dead Space či Hogwarts Legacy. Jak je vidět, hromada hráčů se už nemůže dočkat, až se konečně vydá objevovat tajemství nejznámější školy čar a kouzel.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.