The Last of Us Part I – v mladší verzi jí to slušelo více

Zemřela představitelka Tess ze hry The Last of Us

30. 1. 2023
 

Zatímco fanoušci si už naplno užívají tři díly nejnovější seriálové adaptace populární hry The Last of Us, přichází zdrcující rána. Herečka Annie Wersching, která ztvárnila videoherní postavu Tess, zemřela na rakovinu ve věku pouhých čtyřiceti pěti let. Tato zpráva přišla z čista jasna pouze týden poté, co se Tess obětovala v seriálu The Last of Us od HBO. Annie Wersching Tess propůjčila nejen svůj hlas, ale i herecký výkon skrze motion-capture. Kromě této své nejznámější role ji svět zná také díky zdařilým výkonům v několika filmech i televizních seriálech, jako je například Bosch, Timeless, Star Trek: Picard a další.

Prohlášení o jejím úmrtí sdělil manžel Stephen Full skrze oficiální twitterový účet The Game Awards. „Annie Wersching, která ztvárnila Tess v The Last of Us, bohužel zemřela na rakovinu ve věku 45 let.“ Herečka s rakovinou válčila již od roku 2020, ale svou diagnózu před světem tajila ve snaze chránit své tři chlapce, kterým je mezi čtyřmi a dvanácti lety a které zde po sobě zanechala. Na podporu její rodiny byl založen účet na GoFundMe. Poctu a upřímnou soustrast pod příspěvkem vyjádřilo již nespočet osobností od fanoušků až po její kolegy, včetně představitele videoherní postavy Joela, Troye Bakera. Ten si v seriálu má údajně zahrát roli kanibala. Seriál The Last of Us fanouškům čerstvě nadělil třetí epizodu a již je potvrzeno, že se počítá s druhou sérií, která by rovněž měla adaptovat pokračování videohry na filmové plátno. Bohužel tedy všichni moc dobře víme, co nás v budoucnu čeká.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.