Hi-Fi RUSH – letím!

Hi-Fi RUSH vyšel hned, jak byl oznámen

26. 1. 2023
Zdroj náhledu: Tango Gameworks

Osudem hráčů je vyčkávat… na co? Když váš oblíbený vývojář či vydavatel oznámí novou hru, většinou následují měsíce, ne-li roky trpělivého vysedávání před monitorem a vyhlížení dne D, kdy titul konečně vyjde. Někteří vývojáři jsou však od té dobroty, že svůj projekt oznámí a vydají v jednu a tu samou chvíli. Přesně to se stalo během včerejší Xbox a Bethesda Developer Direct. Vývojáři z Tango Gameworks stojící za The Evil Within a Ghostwire: Tokyo (seriózně) odhalili svou nejnovější hru. Fanoušci už pár desítek hodin před večerním odhalením spekulovali o tomto možném scénáři, ale nikdo skutečně nečekal zprávu, že si jejich nejnovější počin budete moct zahrát v ten jeden samý den, a už vůbec ne, že se dostane do Xbox Game Passu.

Hi-Fi RUSH je rytmická akční mlátička a graficky se inspiruje anime, což je úplně opačný směr, než kterým se studio známé svými temnými horory až doteď ubíralo. Hi-Fi RUSH je sice akční a zběsilá záležitost, ale své nepřátele musíte udolat v rytmu hudby. Čím déle si dokážete udržet synchronizaci s melodií, tím silnější budou vaše útoky, až nakonec vyústí ve smrtící komba. Hlavním hrdinou je rádoby rocková hvězda Chai, který se v ten nesprávný čas ocitl na nesprávném místě, a to zapříčinilo, že se mu jakýsi hudební přehrávač spojil se srdcem. Z toho důvodu po něm pase konglomerát posílající hordy nepřátel k odstranění vadného kusu, za který byl Chai označen.

Hru už teď můžete vyzkoušet na Xbox Series XS a PC skrze Steam i Epic Games Store nebo Xbox Game Pass. Kromě základní edice za třicet euro si můžete o deset euro dráž pořídit Deluxe edici navíc obsahující herní měnu, skiny či různé outfity.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.