Nejnovější trailer na Gotham Knights je pouze o Nightwingovi

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Igdb.com
Po boku Batmana dnes Gotham hlídá už několikačlenná Batfamily. Máme tu Batgirl, Batwoman, Batwinga, Robina, Red Robina a samozřejmě Nightwinga, Dicka Graysona – toho nejvěrnějšího a nejlépe trénovaného Batmanova spojence, přítele a adoptivního syna. Grayson v některých komiksech dokonce i v Batmanově nepřítomnosti nosí jeho kápi, a právě tento hrdina má dostat více prostoru i v Gotham Knights.
Studio WB Games Montreal, které hru vytváří a stojí za prequelem Batman: Arkham Origins, tak připravuje všechny fanoušky tohoto temného města na další velké dobrodružství. Ve hře totiž zemřel Bruce Wayne i komisař Gordon, a je tedy pouze na přeživších členech netopýří rodiny, aby zachránili město před zločinem a korupcí. Navíc se zpátky vrací Court of Owls (Soví tribunál), tajemná společnost, která ovládá Gotham ze stínů už několik generací.
V nejnovější upoutávce si tak můžete užít pohled na Nightwinga, jeho bojový styl, a jak celkově bude postava vypadat. Vzhledem k tomu, že Dick Grayson vyrůstal v cirkuse, si můžete všimnout jeho hodně akrobatického stylu. V traileru také objevuje Nightwingův kluzák, pomocí kterého budete moci cestovat. K tomu jsou tam nějaké ty alternativní vzhledy, kdy především ten druhý vypadá, jako kdyby byl ukraden z Mortal Kombat. Vydání je plánováno už 25. 10. letošního roku na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn