Honkai Star Rail – Cover

Honkai Star Rail – nový gigant gacha gamingu

6. 6. 2023
Zdroj náhledu: HoYoverse

Vývojáři z Hoyoverse opět nezklamali a Honkai Star Rail se stává dalším gigantem ve světě gacha her. Ve svém krátkém dvouměsíčním životě pomalu, ale jistě začíná získávat stejně působivé výsledky jako jeho starší bráška Genshin Impact. S tímto úspěchem také konečně přichází nový patch 1.1, který se nese v duchu tří nových postav (Silver Wolf, Yukong a Luocha) a vychází 7. června 2023. Luocha a Silver Wolf jsou již známé tváře, v rámci kampaně byla totiž příležitost vyzkoušet jejich moveset ještě před jejich oficiálním vydáním.

Patch 1.1 překvapivě nepřidává žádné pokračování hlavní dějové linky, což bylo pro mnoho lidí velmi smutná novinka, jelikož aktuální hlavní dějová linka skončila v tom nejlepším a hráči chtějí zoufale vědět, jak bude dobrodružství našich hrdinů pokračovat. Ovšem není důvod k tomu, věšet hlavu, jelikož aktualizace naštěstí přidává mnoho nových eventů, díky jejichž odměnám budete mít větší šanci získat svého nového vysněného hrdinu a následně materiály na jejich vylepšení. Honkai Star Rail ukazuje, že Hoyoverse ví, co dělá, a jeho dominance na trhu gacha her je naprosto opodstatněná.


Článek pro Gaming Professors napsal Josef Horák.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.