Horizon Forbidden West - úvodka

Horizon Forbidden West ukázal v novém traileru čekající nepřátelské hrozby

13. 12. 2021
Zdroj náhledu: Guerrilla Games

Exkluzivita pro PlayStation Horizon Forbidden West se ukázala na udílení cen The Game Awards s krátkým trailerem obsahujícím řadu nových robotických nepřátel. Trailer skončil záběrem na gigantickou mechanickou kobru obtočenou kolem skalnaté věže v poušti, které Aloy čelila.

Původní hra obsahovala velký seznam nepřátel, jak robotických, tak lidských, a zdá se, že Horizon Forbidden West představí zcela nové. Kromě velkého hada trailer ukázal také dravce, kteří chrlí oheň, a mechanickou lochnesskou příšeru. Zdá se, že se vracejí staří oblíbenci, jako jsou brontosauři se satelitní anténou, kteří sloužili jako věže otevřeného světa. Také to vypadá, že došlo ke změnám v šatníku Aloy. Jeden záběr ukázal hlavní hrdinku v červeném oblečení a klobouku. Stejně jako u prvního dílu se zdá, že Horizon Forbidden West se odehrává v různých biomech po celých Spojených státech. Krátká upoutávka se odehrává mezi zamlženými horami, křišťálově modrými vodami oceánu, pustými pouštěmi a dalšími.

Zdroj: Guerrilla Games

Trailer byl zakončen sloganem: „Povzneste se nad naši zříceninu.“ Budeme muset počkat, než se hra spustí 18. února 2022, abychom zjistili, co tento slogan znamená. Po upoutávce zahrál orchestr The Game Awards s výběrem hudby ze hry.

Zdroj: gamespot.com


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.