Gaming Professors - Vánoční Soutěž

Vánoční MEGA soutěž – Gaming Professors nadělují přes 400 dárků

1. 12. 2021
 

Ježíšek si bude muset přivolat na pomoc Santu – je toho tolik, že se jim to do pytle nevejde. Před cestou se sobi budou dopovat boostem od INSTINKTU, aby tento náklad uvezli: to je vánoční soutěž s Gaming Professors.

Vánoční Black Friday vám sice nenabídneme, ale zato neseme pořádnou dávku her všeho druhu. Vybere si vážně každý, od milovníků akce přes něžné romantiky až po věčné snílky. Pokud navíc zadáte kód IDDQD, možná vám to pomůže zvýšit vaši šanci na výhru!Za necelý rok naší existence jsme zrecenzovali 524 her, napsali 1507 článků a v soutěžích rozdali 269 cen. Společně s vámi bychom rádi i nadále budovali naši herní komunitu. V příštím roce se můžete těšit na řadu novinek, které plánujeme a které snad pozvednou naši tvorbu zase o něco výše. Jsme rádi za vaši přízeň, bez níž by naše úsilí bylo zbytečné. Proto jsme se rozhodli vám poděkovat a udělat vánoční soutěž, která potěší snad co největší počet z vás.


    Hry věnovala redakce Gaming Professors, herní vývojáři a distributoři    

Výběr redakce    


Počet cen není konečný! V případě významné účasti máme připravené další skvělé ceny. Jestli se v soutěži objeví, záleží jen na vás.


Vánoční soutěž – jak se zapojit?    

Vánoční soutěž bude probíhat od 1. 12. 2021 do 23. 12. 2021 na naší facebookové stránce a na našem instagramu.

Pro vstup je nutné být sledujícím, tedy mít To se mi líbí na našem facebooku a instagramu. Kromě toho je ještě potřeba:

  • Olajkovat tento příspěvek.
  • Zasdílet tento příspěvek
  • Napsat jakýkoliv komentář

Přednostně se bude losovat mezi účastníky, kteří příspěvek sdíleli. Chcete-li tedy mít jistotu, že se na vás dostane, sdílejte. Až poté se bude vybírat z náhodných komentujících pod příspěvkem, a to jak na facebooku, tak instagramu. 

Losování bude probíhat pomocí commentpickeru. Ideální by bylo, aby váš komentář byl fúzí Vánoc s hrami. Fantazii se meze nekladou.


    Partneři soutěže    

imago - logo
Albi - Logo
FYFT - logo
INSTINKT - Logo
Warhorse - Logo
Bohemia Interactive - Logo
SCS Software - Logo
Mashinky - Logo
Keen Software House - Logo
3DIVISION - Logo
Aerosoft - Logo
Games Farm - Logo
Attu Games - Logo
Lonely Troops - Logo

    Mediální partneři    

Kollektors Universe - Logo
SomHrac - Logo
Kocour - Logo
Gamingsite logo
Hry s CZ Dabingem
Respawnpoint - Logo
IGamers - Logo

    Doufáme, že si všichni vánoční soutěž užijete!    

    A všem přejeme krásné prožití vánočních svátků.    

Marcela Grázová

Její první herní zkušeností byl pravděpodobně Tetris, avšak v dětství milovala strategické hry a online FPS, či MMO. Nyní už hraje jen singleplayer a díky recenzím objevila široké spektrum zábavných indie her, nad kterými dříve spíše ohrnovala nos. Vystudovaný farmaceut, milovník fantasy & sci-fi knížek a seriálů, náruživý cestovatel a motorkář.

Matyáš Macek

Matyáš přišel o herní panictví s „vietnamkou“, tedy s „fejkovou“ retro TV konzolí z tržnice při hraní Battle City, Contra, Bomberman a dalších retro pecek. Poté následovalo období PS konzolí, GTA 2 počínaje, Duke Nukemem konče. Nyní spíše preferuje hraní na PC a VR, ale na konzole nezanevřel. Nejoblíbenější hrou je Stronghold Crusader. Je studovaným lékařem a kromě hraní je jeho největším koníčkem cestování a posezení s přáteli.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.