Trenches náhled

Hororový titul Trenches brzy opustí early access

14. 1. 2023
Zdroj náhledu: Steelkrill Studio

O tomto titulu jste s největší pravděpodobností bohužel ještě neslyšeli a upřímně já také ne, až do dnešního dne. Trenches je survivalový horor zasazený do doby první světové války, v němž se vžijete do role vojáka, který se ocitl na území nepřátel. Jedná se o počin vývojářského studia Steelkrill Studio, a přestože titul vyšel v předběžném přístupu již 19. července 2021, do povědomí hráčů se moc nedostal. Na druhou stranu si vysloužil 84 % kladných recenzí na Steamu, a tak si myslím, že určitý potenciál má a určitě si zaslouží nějakou tu pozornost.

Zatím není jisté, co vše plné vydání s sebou do titulu přinese. Tvůrci ale slibují, že budou přidány nové náhodné děsivé prvky, díky nimž se i hráči, kteří v minulosti hráli Trenches v early accessu, mohou těšit na zcela unikátní herní zážitek. Trenches opustí předběžný přístup již 20. ledna, pokud vás tedy titul zaujal, můžete si jej na Steamu zakoupit pouze za 8,19 eur.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.