Season A Letter to the Future – louka

Season: A Letter to the Future láká novým trailerem

13. 1. 2023
Zdroj náhledu: Scavengers Studio

Na soupisce očekávaných lednových videoher se neobjevují pouze triple-A kousky, jako je například Forspoken či remake Dead Space, ale své místo si zde právoplatně vysloužily také nezávislé tituly. Do hledáčku herních nadšenců se tak dostala hra Children of Silentown či srdceryvné vyprávění ponurého osudu titulu Season: A Letter to the Future. Právě Season: A Letter to the Future se pomalu, ale jistě chystá na vydání dne 31. ledna 2023 pro PC, PlayStation 4 a PlayStation 5. Autoři ze Scavengers Studio si pro nás připravili nový příběhový trailer, skrze který se můžete ponořit hlouběji do nádherného světa a poznat jeho jedinečné postavy.

Season: A Letter to the Future se snaží ztvárnit myšlenku prchavého okamžiku. Nic přece netrvá věčně a ve světě Season se blíží neznámá katastrofa pojmenovaná jako „konec sezóny“. Hráč se v roli mladé dívky Estelle na kole vydává objevovat krásy tolik známého, a přesto neznámého světa, aby skrze nahrávky a fotografie zachytil jeho vzpomínky, podobu i historii pro budoucí generace, dokud je na to ještě čas. Titul nabídne šest až dvanáct hodin herní doby v závislosti na tom, jak moc se s lidmi zapovídáte o jejich životních příbězích. Estelle během svého putování bude muset učinit plno těžkých voleb, které budou mít dopad na zakončení jejího vyprávění. Trailer rozhodně dokáže navodit kýženou atmosféru a je jasné, že konec ledna se ponese na velice emotivní vlně.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.