Hot Wheels Unleashed bude mít editor tratí

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Přichází ráj smyček.

Hot Wheels Unleashed bude mít editor tratí. To je skvělá zpráva pro každého, kdo si chce zábavu ještě více zpříjemnit a více hru změnit k obrazu svému. Je to přesně ten editor, který Milestone použil k vytvoření tratí ze hry. Vyberete si prostředí, položíte trať, posypete ji boost pady, překážkami a příliš mnoha loop-de-loopy a pak ji sdílíte online a sklízíte nadšenou chválu.

Na videu výše si můžete prohlédnout, jak editor funguje, a pokud jste se někdy zabývali stavbou tratí pro Trackmanii, bude vám to připadat povědomé. Prostředí jsou stejná jako v hlavní hře a jsou v nich zapečené překážky, ale jinak se můžete vyřádit. K dispozici je také prázdné prostředí nazvané Track Room, pokud se vám nelíbí, že musíte stavět v okolí obřího skateparku nebo humpoláckého univerzitního kampusu.

Hot Wheels Unleashed mania

Zdroj: igdb.com

Hot Wheels Unleashed přinese prvotřídní editor

Tratě si můžete přizpůsobit až do jejich barevných schémat a k dispozici je celá řada objektů (slibně vypadá, že si můžete vytvořit obří boost podložky). Buďte si však jisti, že komunitní tratě nebudou posety nemožnými výkony: abyste mohli trať nahrát, musíte ji dokončit.

Termín vydání hry je stanoven na 30. září letošního roku.

Hru můžete sledovat zde.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn