House of Ashes

House of Ashes se připomíná

21. 5. 2021
Zdroj náhledu: Supermassive Games

Studio Supermassive Games se připravuje na odhalení další hry v Dark Pictures Anthology, House of Ashes. Nový teaser trailer nám toho moc neprozradil, i přesto nám však naznačil, o čem by přibližně mohl být příběh. Vojáci jsou pronásledováni tajemným tvorem a snaží se úspěšně přežít. V traileru se kromě klasických záběrů dočkáme také parádních scén z pohledu tajemného netvora, které skvěle vyniknou díky jedinečnému vizuálnímu efektu. 

Staré mýty ožívají

The Dark Pictures Anthology je série krátkých hororových her, z nichž každá je zcela samostatná a má poměrně krátký herní čas na pár hodin. Zatímco první hra, Man of Medan, se odehrávala na opuštěné lodi duchů Ourang Medan, ta druhá, Little Hope, nás zavedla do malého strašidelného městečka v Americe.  

Podle prvních záběrů můžeme usoudit, že se House of Ashes inspiruje sumerskou mytologií a odehrává se v současném Iráku. Hlavní hrdince propůjčila svou tvář a hlas  Ashley Tisdale, herečka a zpěvačka, kterou můžete především znát z High School Musical. Více se o House of Ashes dozvíme již 27. května, kdy by měla vyjít připravovaná gameplay ukázka. 

Zdroj: polygon.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.