Resident Evil 4 – logiášek remake

Humble Bundle přináší hororový balíček

11. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Patříte mezi fanoušky hororů, kteří rádi kosí jednoho nemrtvého za druhým? Rádi se díváte na svalnaté muže, co dokáží pěstmi pohnout velkým kamenem? Nemluvě o pohledném muži v upnutých kalhotách. Nebo jste spíš typ, co se rád podívá na ženu v modrém tílku? Pokud je vaše odpověď kladná, Humble Bundle pro vás připravil speciální balíček s názvem Resident Evil: Decades of Horror.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za ten můžete získat hned tři hry, a to Resident Evil Revelations 2 Episode 1, Resident Evil a Resident Evil Revelations. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých devět eur se k této trojici přidá navíc Resident Evil 6, Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 0 a Resident Evil: Revelations 2 Deluxe Edition. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech dvanáct položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na 29.41 eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude také Resident Evil 3 (Remake), Resident Evil 2 (Remake), Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 4 společně s kuponem na 50% slevu pro Resident Evil Village.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za  Resident Evil Revelations 2 Episode 1, Resident Evil a Resident Evil Revelations.  

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších osm euro a získwjte také Resident Evil 6, Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 0 a Resident Evil: Revelations 2 DeluxeEdition.

3. úroveň

Zaplaťte necelých 30 euro a získejte také Resident Evil 3 (Remake), Resident Evil 2 (Remake), Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 4 společně s kuponem na 50% slevu pro Resident Evil Village.

Balíček Resident Evil: Decades of Horror bude možné na stránkách Humble Bundle zakoupit do 23. srpna.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.