Humble Bundle přináší hororový balíček

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Patříte mezi fanoušky hororů, kteří rádi kosí jednoho nemrtvého za druhým? Rádi se díváte na svalnaté muže, co dokáží pěstmi pohnout velkým kamenem? Nemluvě o pohledném muži v upnutých kalhotách. Nebo jste spíš typ, co se rád podívá na ženu v modrém tílku? Pokud je vaše odpověď kladná, Humble Bundle pro vás připravil speciální balíček s názvem Resident Evil: Decades of Horror.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho eura. Za ten můžete získat hned tři hry, a to Resident Evil Revelations 2 Episode 1, Resident Evil a Resident Evil Revelations. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých devět eur se k této trojici přidá navíc Resident Evil 6, Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 0 a Resident Evil: Revelations 2 Deluxe Edition. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech dvanáct položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na 29.41 eur a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude také Resident Evil 3 (Remake), Resident Evil 2 (Remake), Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 4 společně s kuponem na 50% slevu pro Resident Evil Village.

1. úroveň

Zaplaťte pouhé jedno euro za  Resident Evil Revelations 2 Episode 1, Resident Evil a Resident Evil Revelations.  

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších osm euro a získwjte také Resident Evil 6, Resident Evil 5 Gold Edition, Resident Evil 0 a Resident Evil: Revelations 2 Deluxe Edition.

3. úroveň

Zaplaťte necelých 30 euro a získejte také Resident Evil 3 (Remake), Resident Evil 2 (Remake), Resident Evil 7 Biohazard, Resident Evil 4 společně s kuponem na 50% slevu pro Resident Evil Village.

Balíček Resident Evil: Decades of Horror bude možné na stránkách Humble Bundle zakoupit do 23. srpna.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn