Mortal Kombat – Kenshi

Mortal Kombat Legends: Snow Blind se odhaluje

11. 8. 2022
Zdroj náhledu: Warner Bros. Entertainment

Mortal Kombat je dlouholetá série, která odstartovala v roce 1992. Od té doby získala obrovskou fanouškovskou základnu, díky níž vznikly různé vedlejší odnože. Zpočátku se jednalo pouze o videohru, která se proměnila ve filmy, seriály a knižní adaptace (V ČR neprodejné).

V posledních letech jsme se dočkali jedenáctého (2019) a prozatím posledního dílu herní série. Filmové adaptace jsou o něco plodnější než ty herní. Před dvěma lety se objevil dobře přijatý animovaný film Mortal Kombat Legends: Scorpion' Revenge a o rok později se objevily hned dva nové filmy za sebou. Restart původní filmové adaptace a pokračování animovaného cyklu Legends s názvem Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms. A nyní nový díl franšízy s názvem Snow Blind se dočkal traileru před říjnovým vydáním.

Příběh nového filmu pojednává o původu Kenshiho, jenž se spojil se Sub-Zerem, aby společně bojovali proti obvyklým postavám z Outworldu a udržovali mír. Film sleduje Kenshiho, jak přichází o zrak a trénuje, aby se stal mistrem meče, kterého si fanoušci oblíbili od jeho debutu v Mortal Kombat: Deadly Alliance. Kenshiho cíl je zničit plně kybernetického Kanea a jeho klan Černého draka. Kenshi má v rukávu další eso v podobě mocného spojence v podobě Sub-Zera. Mezi postavami, které se objevují je čaroděj Shang Tsung a Kabal, ale i méně známé tváře jako Tremor a Kira.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.