Humble Bundle – úvodka

Humble Bundle připravil pro předplatitele vlastní aplikaci pro PC

25. 5. 2022
Zdroj náhledu: Humble Bundle

Digitální obchod Humble Bundle umožní předplatitelům spravovat svoji knihovnu skrze vlastní aplikaci na PC. Aktuálně je aplikace v předběžné beta fázi a pro její využití je nutné být předplatitelem v rámci Choice programu. Již za 12 USD měsíčně dostanete přístup ke knihovně více než padesáti DRM-free her. Dále budete mít možnost si prohlížet hry, které si aktivujete na platformách Steam, Origin, anebo Epic. Aktuálně je v této předplatitelské volbě možné získat hry jako Planet Zoo, Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom nebo Command & Conquer Remastered.

Humble Bundle je obchod s digitálními klíči nejen her, ale i softwaru a elektronických knih či komiksů. Velkou předností tohoto obchodu je jeho charitativní činnost. Tzv. Bundly a také Choice program umožňují kupujícím určit, kolik z koupené části jde na charitu, kolik vydavateli a kolik samotnému obchodu. Od roku 2010 tak komunita přispěla na různé charitativní organizace přes 200 milionů USD.


Novinku pro Gaming Professors napsal Miroslav Kubart.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.