Hunt Showdown intro party

Hunt: Showdown event slaví úspěch

5. 9. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

O právě probíhajícím eventu v Hunt: Showdown s názvem Light the Shadow jsme vás již nedávno informovali, a to včetně počátečních problémů. Po prvním týdnu tohoto eventu vydali vývojáři ve svém prohlášení krátký přehled statistik poděkování.

„Lovci,

Chtěli jsme na chvíli promluvit o našich některých aspektech právě probíhající akce – Light the Shadow.

První týden (plus jeden nebo dva dny) byl zatím úžasný. Díky vám všem jsme dosáhli docela velkého milníku – překonali jsme maximální počet současně hrajících hráčů a dosáhli jsme celkového počtu 34,8 tisíc aktivních hráčů najednou. Je to pro nás obrovský okamžik, protože je to letos potřetí, co se nám podařilo rozbít předchozí maximum hráčů… ale nebylo by to možné, kdyby nebylo naší úžasné a podporující komunity.

Od všech v týmu vám chceme za tuto úroveň podpory poděkovat. Hunt byl pro nás dílem lásky a vidět tolik z vás, jak se k této akci připojujete, bylo neuvěřitelné.

Normálně bychom s ukázáním některých statistik počkali až na konec akce, ale kromě poděkování vám všem jsme vám chtěli sdělit několik podrobností o tom, čeho jste jako komunita dosud dosáhli:

  • Celkový počet bodů akce v prvním týdnu:
  • 181,130,050
  • Celkový počet bodů získaných za zabití Armored vrhací sekerou:
  • 12,539,310
  • Celkový počet bodů získaných za zabití Hive lukem:
  • 23,091,002
  • Celkový počet bodů získaných za plenění Lovců:
  • 55,506,009

Další statistiky přineseme v následujících týdnech, stejně jako některé celkové součty po skončení akce. Nezapomeňte, že máme k dispozici balíček Deluxe Edition, a i když už hru vlastníte, můžete získat mnoho DLC za skvělou cenu!

Ještě jednou bychom chtěli všem moc poděkovat za podporu, kterou jste nám v průběhu let i v rámci této akce projevili. Nedokážeme slovy vyjádřit, co to pro nás znamená.

Šťastný lov bodů akce!

Hunt Tým“

Hunt Showdown hořící dům

Hunt: Showdown jako nikdy předtím!

Jak můžete vidět ze statistik, je tento event opravdu úspěšný. Bohužel není toto prohlášení tak úplně čisté, jak vývojáři uvádějí. Ano, počet hráčů ve hře se opravdu rapidně zvýšil, a to i mimo hlavní hrací časy. Nicméně se také již jednou stalo, že došlo k přetížení serverů, i když je jasné, že o tomto vývojáři nebudou mluvit takto veřejně.

Další nešvar prvních dvou dní byl „zabugované“ hitboxy pro střelbu lukem, o kterých mluvili i přední streameři hry, toto bylo však rychle opraveno.

Jisté však je, že tento event je od vydání samotné hry jedním z největších, ale také nejúspěšnějších, a to zejména co do komunitního hodnocení. Přeci jen, nebylo zvykem, aby jeden event přinesl zdarma dva nové typy zbraní, několik dalších skinů na zbraně a také dva originální lovce. Doufejme, že podobných eventů bude více.

Hru můžete sledovat zde. 

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.