Hunt Showdown Scrapbeak

Hunt: Showdown – DeSalle již na testovacích serverech

9. 7. 2021
Zdroj náhledu: Crytek

O úspěšné PVP hře Hunt: Showdown jsme vás informovali v naší recenzi. V poslední době jsme vám také ukázali několik trailerů z nové mapy DeSalle. Dnes společnost Crytek ukázala další trailer z této očekávané mapy.

Bude mít Hunt: Showdown nový Event?

Jak můžeme vidět v právě vydaném traileru, skutečně se podíváme do srdce Louisiany. Mapa DeSalle konkrétně nabídne hned 16 nových compoundů. Z velké části se však bude jednat o osady, které jsou spjaté s dobou divokého západu. Nechybí tak klasické westernové městečko, vojenská pevnost, důlní šachty nebo luxusní sídlo se zámeckou zahrádkou. Za povšimnutí rovněž stojí nový druh Grunta. V traileru vybaven dvěma pochodněmi a má přilbu typickou pro horníky tehdejší doby.

Je vidět, že Crytek si dal s novým trailerem záležet a že tým odvádí předem domluvené pohyby, aby co nejvíce vynikl potenciál nové mapy. To ostatně ničemu nevadí a ani to nebere nové mapě na kráse.

Jednou z otázek, která padla v rámci živého vysílání a byla také hojně debatována na oficiálním kanále na Discordu, je, zda bude nový event a nový skin lovce. Nic z toho nebylo zatím oficiálně potvrzené, a to i vzhledem k tomu, že do hry přibyly nedávno hned dva nové skiny pro lovce. Ty si můžete na Steamu koupit zvlášť, zatím ještě stále ve slevě.

Novou mapu DeSalle si pak můžete vyzkoušet na testovacích serverech, kam dostanete přístup po koupi hry.

Zdroj: Crytek

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.