Hunt Showdown bone briar intro

Hunt: Showdown seznamte se s Cainem

31. 7. 2021
Zdroj náhledu: Crytek

Letošní rok, a obzvláště prázdninové období, je v Hunt: Showdown plné změn, překvapení a naplněných očekávání. Po hráči velmi kladně přijaté mapě DeSalle a novém systému matchmakingu přišla řada i na nový skin. DLC se skinem nese název Hunt: Showdown – Through the Bone Briar a přináší postavu Caina.

Hunt: Showdown Cain a jeho kosti

„Záliv je posetý kostmi mrtvých, ohlodanými, naskládanými vysoko v jakési houštině, bledé v záři ohňů rozdělaných lovci. Je snadné se mezi nimi ztratit, a ještě snadnější je stát se kořistí těch, kteří číhají – ti se tam ztratili už dávno. První z těchto zapomenutých duší je Cain, o němž se říká, že přinesl největší oběť a kál se prapůvodní zuřivostí.

V Cainovi se již dávno ztratil člověk, kterým kdysi byl. Vzpomínky tohoto muže však čekají v temnotách jako hrůzy, které v noci hodují na jeho vyprahlé mysli. Cain si nese svou noční můru ne proto, aby je zahnal, ale aby je přilákal k sobě–  jejich puzení k smrti je jedinou vzpomínkou na vše, co pro něj bylo ztraceno. ‚Bone Briar‘ drží Caina na jeho cestě, aby se neztratil v bludišti, jež si vystavěl z mrtvých.“ – Crytek

Zdroj: Crytek

Nový vzhled zbraní

DLC s sebou tradičně kromě dalšího lovce přináší i nový vzhled zbraní. Konkrétně se bude jednat o Winfield Vandal Nightmare a Specter 1882 Bayonet: Bone Briar.

Samotný vzhled lovce působí přinejmenším znepokojivě a určitě byste ho nechtěli potkat ve dne, natož v noci. Cain jen oděn pouze do nezbytné látky, která zakrývá jeho genitálie, zbytek jeho těla je pokryt bahnem, špínou a kostmy. Na zádech si pak nosí s sebou svou sbírku lebek, která mu má pomoci se dostat z bludného labyrintu smrti.

Hru včetně DLC naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.