Hvězdná pěchota se vrátí už příští rok

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Offworld Industries
Dokonalá kniha, skvělý první film, parádní starší hry. Franšíza Starship Troopers neboli Hvězdná pěchota bude mít svou další videoherní adaptaci, která bude plná krve nechutných brouků. Starship Troopers: Extermination bude navazovat na Starship Troopers: Terran Command a je tak jasná jedna věc, válka ještě nekončí.
V nejnovějším díle bychom se měli dočkat kooperační střílečky až pro dvanáct hráčů. Na hře pracuje studio Offworld Industries, které už své jméno má díky hrám Beyond the Wire, Squad a Post Scriptum. Ve hře se postavíte do předních linií, kde vás čeká tvrdý boj. Titul nabídne tři hratelné třídy, systém postupu, pět typů nepřátel, masivní mapu a pingování. K vydání by mělo dojít v příštím roce skrze early access na Steamu.
A o co vlastně ve hře půjde? Budete voják elitní skupiny Deep Space Vanguard. Jelikož nebudete v boji sami, máte samozřejmě svou jednotku na spolupráci a na planetě Valaka budete bojovat bok po boku s dalšími Vanguardy. Společně se svým týmem plníte úkoly, získáváte zdroje a vaším hlavním úkolem je utéct z mapy skrze bod extrakce. Hvězdná pěchota tak znovu zasahuje a snad nás konečně zachrání!
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn