Starship Troopers Extermination

Hvězdná pěchota se vrátí už příští rok

1. 12. 2022
Zdroj náhledu: Offworld Industries

Dokonalá kniha, skvělý první film, parádní starší hry. Franšíza Starship Troopers neboli Hvězdná pěchota bude mít svou další videoherní adaptaci, která bude plná krve nechutných brouků. Starship Troopers: Extermination bude navazovat na Starship Troopers: Terran Command a je tak jasná jedna věc, válka ještě nekončí.

V nejnovějším díle bychom se měli dočkat kooperační střílečky až pro dvanáct hráčů. Na hře pracuje studio Offworld Industries, které už své jméno má díky hrám Beyond the Wire, Squad a Post Scriptum. Ve hře se postavíte do předních linií, kde vás čeká tvrdý boj. Titul nabídne tři hratelné třídy, systém postupu, pět typů nepřátel, masivní mapu a pingování. K vydání by mělo dojít v příštím roce skrze early access na Steamu.

A o co vlastně ve hře půjde? Budete voják elitní skupiny Deep Space Vanguard. Jelikož nebudete v boji sami, máte samozřejmě svou jednotku na spolupráci a na planetě Valaka budete bojovat bok po boku s dalšími Vanguardy. Společně se svým týmem plníte úkoly, získáváte zdroje a vaším hlavním úkolem je utéct z mapy skrze bod extrakce. Hvězdná pěchota tak znovu zasahuje a snad nás konečně zachrání!

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.