The Settlers mění název a přijdou na konzole

Sdílet
Sdílet
Sdílet

Příští rok to bude už dlouhých 13 let, co vyšel poslední díl série budovatelských strategií The Settlers 7: Paths to a Kingdom. Na něj měl navázat osmý díl s podtitulem Kingdom of Anteria, ale první reakce byly natolik negativní, že se z něj stala zbrusu nová hra, Champions of Anteria, na kterou už si pravděpodobně skoro nikdo nevzpomene. Vývoj nových Settlerů byl tedy restartován a nového dílu bez jakéhokoliv podtitulu jsme se měli konečně dočkat letos, jenže reakce na beta testování byly velice špatné, a tak jsme se dočkali jen dalšího odkladu na neurčito. Nyní už snad známe konečné datum vydání, které připadá na 17. únor příštího roku. Nově navíc hra ponese název The Settlers: New Allies.

Zdroj: Ubisoft

Mimo vylepšení, na kterých vývojáři během posledních měsíců pracovali, ukazuje nejnovější vývojářský deníček ještě jednu velice zajímavou novinku. Settleři se poprvé totiž podívají na konzole, a kromě nich se jich hráči dočkají i na cloudových platformách GeForce Now a Luna od Amazonu. Doufejme tedy, že už vše půjde hladce a my si po více než dekádě budeme moci užít nový díl této známé strategické série.

Rád bych vás také upozornil na naši probíhající vánoční soutěž, ve které můžete vyhrát klíče ke službě Steam, deskové hry, knihy a spousty dalších dárků. Více informací naleznete zde.

Zdroj: rockpapershotgun.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn