INDIE Live Expo 2021 – úvodka

INDIE Live Expo 2021 představí více než 300 her

31. 5. 2021
Zdroj náhledu: INDIELiveExpoEN

Je to tady! Letošní červen bude přímo přeplněný nejrůznějšími konferencemi a prezentacemi ze světa videoher. Začátek proběhne pěkně zostra, protože už v tuto sobotu, 5. června od 11.00 / 18.00 JST vypukne INDIE Live Expo 2021. Tato speciální herní akce slibuje novinky a představení pro více než tři sta her, od známých velikánů až po malá nezávislá studia a vydavatele, jako jsou například 505 Games, INTI CREATES či PLAYISM. V programu rozhodně nebudou chybět první trailery na zcela nové tituly nebo naopak bližší detaily plánovaných eventů a dalších novinek do těch již známých kousků. Celou prezentaci budete moct živě sledovat na YouTube, Twitchi, Twitteru a Bilibili.

Z velkých jmen nebude chybět Microsoft, Sony, Cygames, Arc System Works a další sponzoři. Během show nás také čeká hudební vystoupení dvou z nejpopulárnějších japonských hudebních umělců videoher – Dainashi a Shamio.

Kromě toho se během speciálního segmentu prezentace podíváme na jedno české indie studio. Bohužel nám organizátoři zatím neprozradili, o které se bude jednat. INDIE Live Expo 2021 by mělo trvat přibližně pět hodin. Vysílat se bude ve třech jazycích – v angličtině, japonštině a čínštině. Anglickou prezentaci můžete sledovat prostřednictvím YouTube a Twitch. Více informací najdete na oficiálních stránkách akce.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.