Zrušený Van Buren vznikne jako mod do Fallout: New Vegas

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Bethesda

Van Buren bylo kódové označení pro pokračování hry Fallout 2. To vyvíjelo Black Isle Studios, dokud vývoj nebyl v roce 2003 úplně zrušen. Informace o tomto ztraceném Falloutu 3 se objevily v následujících letech na internetu. Skupina modderů se proto v současné době snaží Van Buren znova navrátit jako modifikaci pro New Vegas s názvem Revelation Blues. Oficiální název Van Buren totiž dodnes vlastní inXile Entertainment.

Původnímu příběhu Van Buren zůstaneme maximálně věrní,“ napsal jeden z modderů na stránce NexusMods, „do budoucna plánujeme přidat velké množství námi vytvořených funkcí. Projekt je ale zatím stále WIP.

Příběh Van Buren byl zasazen do roku 2253, kde jste se ujali role uprchlého vězně. Ten se potuloval po americkém jihozápadě a byl pronásledován robotickými vězeňskými hlídači. Projekt Van Buren není jedinou ambiciózní modifikací pro sérii Fallout, proto vám zde vypíšeme ještě další tři, na které se můžeme těšit. Všechny zmíněné modifikace se stále nacházejí ve vývoji

Fallout: Cascadia

Cascadia je celková konverze pro Fallout 4 z poválečného Seattlu. Cílem této modifikace je mít vlastní rozvíjející se příběh, nové zbraně, frakce, postavy, a brnění. Tento mod se má odehrávat přibližně čtyřicet let po událostech Fallout 4 a více než dvě stě let po Fallout 76. Moddeři zároveň slibují, že svět bude téměř dvakrát větší než ve Fallout 4.

Fallout: Miami

Miami je jednou z nejočekávanějších modifikací pro Fallout 4. Modifikace bude obsahovat dvě primární frakce: Nuclear Patriots a oblíbenou Enclave. Mod bude mít vlastní ambientní soundtrack.

Capital Wasteland

Capital Wasteland je remaster, jehož cílem je přivést většinu obsahu a prostředí z Fallout 3 do Fallout 4. Tato modifikace se může jevit jako nejambicióznější mod pro Fallout z toho důvodu, že tým, který na něm pracuje, má v úmyslu dabovat všechny hlasové klipy, kterých je přibližně 45 000. V budoucnu mají plány předělat také některá z DLC, včetně Point Lookout.

Zdroj: Pcgamer

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn