Iron Harvest intro

Iron Harvest, Američané přicházejí!

28. 5. 2021
 

Iron Harvest  RTS ve stylu Company of Heroes, která je zasazena do alternativní historie roku 1920. Přestože to nebývá u strategií zvykem, hlavním motorem hry Iron Harvest není kupodivu gameplay a originální jednotky v podobě mechů, ale kampaň.

Po celkem krkolomném startu a prakticky chaotickém prvním půlroku od vydání hry, kdy vývojáři z King Art opravili mnoho chyb a implementovali poměrně nedávno částečně funkční matchmaking, zde je nové DLC. Hra nakonec přešla pod vydavatele Deep Silver, což může být i důvod, proč se najednou našly prostředky na DLC, které podle původní roadmapy mělo být uvedeno již minulý rok.

iron harvest bunkrmech

Spasí Deep Silver hru?

Operace Eagle DLC, která přidává novou americkou frakci Usonia, je nyní k dispozici a přidává na bojiště něco, co se jeví jako obří pevná vzducholoď – stejně jako další letadla.

Dotyčný zeppelin je schopen sesílat obrovské ohnivé střely z výšky, ale na obloze se dají použít i menší létající stroje. Operation Eagle přidává do Iron Harvest více než dvacet nových jednotek, včetně nových létajících jednotek a protivzdušné obrany pro všechny frakce již ve hře. Na cestě jsou také nové mapy pro více hráčů, nové skiny a nové sezónní výzvy.

K dispozici je také nová kampaň pro jednoho hráče, Usonia, kde potkáte tři nové hratelné hrdiny Usonianů. Doplněk zahrnuje také hratelné spojence z arabské frakce. Děje se toho hodně a je jasné, že přidání vzduchových jednotek přidá do Iron Harvest spoustu nových možností a výzev.

King Art se snaží napravit si reputaci

King Art Games při oznámení balíčku doplňků poukázal na to, že nebudete muset vlastnit DLC, abyste mohli hrát proti nové frakci, a nebudete muset vlastnit základní hru, abyste mohli hrát novou kampaň a za nové frakce. Operation Eagle funguje zroveň jako samostatná hra i jako přídavek do hry Iron Harvest.  Bez ohledu na to, jakým způsobem se rozhodnete hrát, budete moci v multiplayeru Iron Harvest zápasit s kýmkoli. (Pokud bude fungovat matchmaking, pozn.red)

Zdroj: pcgamesn.com

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.