Kungu Fu Panda

Jak by asi vypadal souboj Shreka a Kung Fu Pandy?

9. 1. 2024
 

Po celém internetu poslední dobou řádí trailer na plánovaný film Kung Fu Panda 4. Není se čemu divit, Po se stal obrovským fenoménem a očividně velkolepé zakončení velkého Dračího bojovníka ve třetím filmu prostě nestačilo. Návrat Sifua a jeho pandího studenta do dalšího dobrodružství proti chameleoňákovi bude podle mého epické a rozhodně důstojně naváže na filmovou trilogii. Oproti seriálu na Netflixu.

Kdo se postavil do druhého rohu? No přece zlobr Shrek, jehož životní dobrodružství začalo, když do jeho milované bažiny přišla Tři malá prasátka a řekla: „Lord Farquaad. Seděli jsme v domečku, vařili kašičku, a teď jsme bezdomovci.“ Načež se zlobr vydal zachránit princeznu Fionu, spřáhnul se s ukecaným oslem, Kocourem v botách, dračicí, králem Artušem, bojoval proti Dobré víle, princi Krasoňovi a Rampelníkovi. A jako bonus si vzal Fionu, získal království za Sedmero horami a mohl žít šťastně až navěky. 

Mimochodem, já stále doufám, že se u Shreka dočkáme pátého dílu. Nenápadný náznak proběhl v jedné z nejkrásnějších pohádek, jaké jsem kdy viděl, tedy u Kocoura v botách: Poslední přání, kdy se kočičák vracel do jeho říše. Abych se ale vrátil do začátku článku, kde jsem vás navnadil nadpisem. Jak se mohli tito dva vůbec utkat? Jednoduše.

Už dlouho na internetu kolují videa, jež spojují tuto dvojici, a nyní se jeden z tvůrců rozhodl udělat adaptaci ve stylu Mortal Kombat 1. Zatímco slavná série slaví obrození, fanoušci mají žně s různými úpravami. V jedné si s ní vážně vyhráli natolik, že se Shrek utkal s Kung Fu Pandou Poem a vyřešil tak jednu z největších otázek všech dob u Dreamworks: Který z těchto plus-size bojovníků je větší zabiják? 

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.