Voice Love On Air – logo

Voice Love On Air vyjde na Nintendo Switch a Steam

6. 1. 2024
Zdroj náhledu: SOFTSTAR ENTERTAINMENT

Voice Love On Air je vizuální anime román vyvinutý asijskými společnostmi Softstar Entertainment (Sword and Fairy a Xuan Yuan Sword) a Noisy Fish (Dungeon and League). Hlavní náplní tohoto projektu budou milostné příběhy, což především potěší fanoušky šamponku, svalů a nevinných tváří. Vývojáři nedávno oznámili, že jejich nový projekt Voice Love On Air se toto jaro objeví na Nintendo Switch a PC prostřednictvím služby Steam. Oznámil to japonský vydavatel Game Source Entertainment. Hra bude podporovat možnost výběru angličtiny, japonštiny, tradiční čínštiny a zjednodušené čínštiny.

Podle dostupných informací, které autoři poskytli na hlavní stránce hry na Steamu, to vypadá, že titul poskytne manažerské mechaniky. Děj se točí kolem mladého Akiho (titul je kategorizován jako LGBTQ), který se stane novým dabingovým režisérem, jehož úkolem je dokončit několik milostných dramat. Vzhledem k tomu, že se jedná o randící simulátor, je vám určitě jasné, že náplní budou i milostné aktivity mezi mužskými protagonisty. Co se manažerování týče, během nahrávání pravděpodobně budou nabízeny dialogové varianty, mezi nimiž budete volit, a výsledek si následně pustíte.

Zdroj: SOFTSTAR ENTERTAINMENT

Vizuální novely jsou interaktivní počítačové hry, které často využívají statickou grafiku, obvykle ve východním stylu kresby. Tyto tituly jsou známé svou silnou vizuální složkou a často obsahují příběhové prvky. Vizuální novely jsou především spojovány s japonskou kulturou, nicméně tyto projekty mají širokou mezinárodní fanouškovskou základnu, i když jsou populární zejména v Japonsku. Tyto gamesy nabízejí různé žánry, včetně romantiky, fantasy, sci-fi a dalších. Hráči po většinu času mohou interagovat s příběhem pomocí různých rozhodnutí, která ovlivňují vývoj děje. Mezi tituly z tohoto žánru, které jsme pro vás recenzovali, patří Lay a Beauty to Rest, Living together with Fox Demon, NEKOPARA - Catboys Paradise nebo Full Service, přičemž většina z nich je určena pro dospělé publikum.

Přesné datum vydání nebylo dosud oznámeno, jediné, co prozatím víme, je, že Voice Love On Air má vyjít během letošního roku. Nicméně pokud by vás titul zaujal, máte možnost si ho už nyní přidat do seznamu přání na Steamu. Pokud byste se mě chtěli zeptat na orientační pořizovací cenu (jelikož ta též nebyla uvedena), nedokážu vám na to odpovědět. Vizuání novely seženete od deseti eur, avšak existují i takové, které se přibližují ceně padesáti eur nebo ji i přesahují.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.