Jett: The Far Shore první ukázka z gameplaye

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Prozkoumávejte, skenujte, pozorujte a utíkejte před strašidelnými mimozemšťany ve hře Jett: The Far Shore.

Superbrothers A/V, nezávislá společnost, která v roce 2011 vytvořila hru Sword and Sworcery, loni představila svou další hru Jett: The Far Shore. Tehdejší odhalovací trailer toho kromě “vesmíru” a “pohodových vibrací” moc neřekl, ale to bylo po roce napraveno podrobným gameplay trailerem, který byl dnes ukázán během livestreamu State of Play společnosti Sony.

 

Hra Jett, na jejímž vývoji se podílely společnosti Superbrothers A/V a Pine Scented, je průzkumná akční hra, která se soustředí na vaši vznášející se vesmírnou loď (zvanou “jett”). Celý den budete mapovat neprozkoumanou “bájnou oceánskou planetu”, abyste vystopovali něco, čemu se říká “hymnwave signal”, a vyhnuli se méně přátelským tvorům na planetě.

Ve hře nebudete bojovat

Vyhýbat se je ten správný způsob, jak to říct, protože Superbrothers vysvětluje, že nebudete bojovat proti přírodě. Místo raket a zbraní budete ovládat skenery a sondy a pomocí utajení a rychlosti se budete držet mimo dosah planety.

“Pohodová průzkumná hra”, ve které budete muset občas předběhnout nějakou příšeru? Superbrothers si zřejmě uvědomují, že tón a vzhled evokují No Man’s Sky, takže dávají jasně najevo, že Jett není survival simulátor se sběrem surovin. Podle všeho jde o singleplayerovou hru s otevřeným světem a příběhem, který můžete objevovat vlastním tempem. Přesto budete trávit čas skenováním podivných rostlin a vystupováním z lodi při sekvencích z pohledu první osoby, takže to možná nakonec není špatné přirovnání.

Jett: The Far Shore se objeví někdy v zimě 2021 v obchodě Epic Games Store a na PS5.

Hru můžete sledovat zde.

Jett The Far Shore wellcome

Zdroj: igdb.com

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn