Jurassic World Evolution 2 zlepší chování dinosaurů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Frontier Developments

Úvodem autorského deníku je přehled různých herních režimů, které se objeví ve hře Jurassic World Evolution 2. Režim kampaně je originální příběh, který navazuje na události Jurského světa – objeví se v něm i legendární postavy namluvené Bryce Dallas Howardovou a Jeffem Goldblumem.

V režimu Chaos Theory se hráči ocitnou v různých scénářích z filmů, které se jmenují „co kdyby“, a dostanou úkol, který musí vyřešit. V režimu Sandbox můžete popustit uzdu své kreativitě a režim Challenge vás udrží ve střehu. Hra zároveň rozšíří tropické prostředí z předchozí hry a původních filmů. Nabídne různé typy prostředí, každé s vlastním systémem počasí a výzev.

Chování dinosaurů bylo upraveno tak, aby mohli jedinečně reagovat na své prostředí a ostatní dinosaury. „Opravdu tvrdě jsme pracovali na vylepšení systémů lovu a boje, aby byly dynamičtější,“ řekl ředitel hry Rich Newbold. „Zavedli jsme skupinové útoky, takže smečky velociraptorů budou útočit na svou kořist. Přidali jsme také větší hloubku do jejich sociálního a environmentálního chování, takže nyní budou autentičtěji komunikovat s okolním světem.“

Jurassic World Evolution 2 – dino
Jurassic World Evolution 2 – dino 2
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn