Dyson Sphere Program intro

Dyson Sphere Program dostal Blueprint aktualizaci

26. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Očekávaná aktualizace Dyson Sphere Program Blueprint systém konečně dorazila do hry

Dyson Sphere Program je sci-fi simulace s prvky vesmíru, dobrodružství, průzkumu a automatizace továren, ve které můžete od základů vybudovat vlastní galaktické průmyslové impérium.

Ve vzdálené budoucnosti nastolila síla vědy a technologie nový věk lidské rasy. Prostor a čas se díky virtuální realitě staly irelevantními. Byl vyvinut nový druh superpočítače – stroj, jehož vynikající umělá inteligence a výpočetní schopnosti posunou lidstvo ještě dál. Je tu jen jeden problém: na celé planetě není dostatek energie, která by tento stroj uživila.

Na začátku tohoto roku vývojáři Dyson Sphere Program představili své plány do budoucna. Jednou z mnoha připravovaných novinek byl systém Blueprint, ten však byl nakonec o několik dní odložen kvůli problému, který „vážně ovlivnil hru“. Nyní je tento problém vyřešen a aktualizace Blueprint je konečně tady!

Zdroj: igdb.com

Co je nového v aktualizaci systému Blueprint?

Velkou novinkou v této aktualizaci je samozřejmě systém Blueprint. Jednoduše řečeno, tato nová technologie umožňuje snadněji než kdy dříve zkopírovat část mapy a umístit ji jinam. Zde je popis této funkce ve hře, jak na něj upozornil server Reddit:„Díky této technologii lze hromadně kopírovat stávající plánování výrobních linek, což zefektivňuje výstavbu. Uložené plány lze dokonce používat napříč hvězdokupami.“

To však není vše – pouhým podržením a přetažením myši můžete několik Blueprintů spojit do řetězce. Tento nový systém nakonec hráčům ušetří spoustu klikání při stavbě a rozšiřování továren.

Systém Blueprintů je hlavním tématem této aktualizace, ale to není vše, co dorazilo. V této aktualizaci se objevilo také několik nových modelů a textur a nová úvodní obrazovka, jakož i řada změn vyvážení a oprav chyb. O všech těchto skvělých dodatcích se můžete podrobněji dočíst zde.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.