Karrigan se vrací do FaZe Clan

Share on facebook
Sdílet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Counter Strike: Global Offensive

Dánský in-game leader Finn „karrigan“ Andersen opouští team Mousesports a vrací se zpět do FaZe těsně před IEM Katowice. Organizace to oznámila v pondělí a „karrigan“ tak nahrazuje švédského hráče „olofmeistera“. Finn Andersen team FaZe vedl již v letech 2016, 2017 a 2018. S teamem vyhrál 7 velkých událostí a se svými spoluhráči tvořili nejlepší CS:GO team na světě.

Tímto krokem se „karrigan“ znovu spojí se svým bývalým spoluhráčem Håvardem „rain“ Nyggardem. Dále by se také opět mohl setkat se svým bývalým trenérem Robertem „RobbaN“ Dahlströmem. Ten si ale momentálně odpykává ban, který dostal za využívání tzv. „Spectator bugu“. Nicméně po skončení trestu by se měl vrátit do dresu FaZe.
FaZe se v novém složení bude moci předvést za krátkou chvíli, a to právě na IEM Katowice 2021, kde patří do osmi teamů, které si zajistily místo v hlavní části turnaje. Můžeme jen odhadovat, jak se karriganovi bude ve FaZi dařit. Věřím ale, že opět budeme moci sledovat výborné výkony jednoho z nejlepších in-game leaderů na světě. Tak nezapomeňte fandit.

Momentální složení FaZe:

  • Håvard „rain“ Nygaard
  • Marcelo „coldzera“ David
  • Helvijs „broky“ Saukants
  • Russel „Twistzz“ Van Dulken
  • Finn „kariggan“ Andersen

Zdroj: HLTV

Share on facebook
Sdílet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn