Counter Strike 2 náhled

Karrigan se vrací do FaZe Clan

16. 2. 2021
 

Dánský in-game leader Finn „karrigan“ Andersen opouští team Mousesports a vrací se zpět do FaZe těsně před IEM Katowice. Organizace to oznámila v pondělí a „karrigan“ tak nahrazuje švédského hráče „olofmeistera“. Finn Andersen team FaZe vedl již v letech 2016, 2017 a 2018. S teamem vyhrál 7 velkých událostí a se svými spoluhráči tvořili nejlepší CS:GO team na světě.

Tímto krokem se „karrigan“ znovu spojí se svým bývalým spoluhráčem Håvardem „rain“ Nyggardem. Dále by se také opět mohl setkat se svým bývalým trenérem Robertem „RobbaN“ Dahlströmem. Ten si ale momentálně odpykává ban, který dostal za využívání tzv. „Spectator bugu“. Nicméně po skončení trestu by se měl vrátit do dresu FaZe.

FaZe se v novém složení bude moci předvést za krátkou chvíli, a to právě na IEM Katowice 2021, kde patří do osmi teamů, které si zajistily místo v hlavní části turnaje. Můžeme jen odhadovat, jak se karriganovi bude ve FaZi dařit. Věřím ale, že opět budeme moci sledovat výborné výkony jednoho z nejlepších in-game leaderů na světě. Tak nezapomeňte fandit. Mrkněte na další novinky z esportu.

Momentální složení FaZe:

  • Håvard „rain“ Nygaard
  • Marcelo „coldzera“ David
  • Helvijs „broky“ Saukants
  • Russel „Twistzz“ Van Dulken
  • Finn „kariggan“ Andersen

Zdroj: HLTV

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.