Killer Klowns from Outer Space

Killer Klowns from Outer Space budou mít asynchronní multiplayer

26. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako když vaše nejhorší noční můry dostanou živou podobu. Tak vypadají nejenom hororové filmy s klauny, ale i hra Killer Klowns from Outer Space, která bude údajně ujetou hororovou komedií, v níž se celý děj bude točit kolem party vraždících klaunů. Ti naštěstí pro nás také budou používat na vraždění civilistů co nejdůmyslnější a nejzajímavější metody, takže se nemusíte bát nějaké nudné smrti.

Známý film se tak dočká adaptace, na níž pracuje studio Teravision Games, které chce hru udělat jako asynchronní multiplayer. To je něco, na čem si už zuby, nohy, ramena, kolena, lokty, nárty, kotníky a spoustu dalšího zlámalo hned několik jiných studií. Na hře ale pracuje i Randy Greenback, který svou zkušenost s asynchronním multiplayerem ukázal například na Friday the 13th: The Game.

Naštěstí v Killer Klowns from Outer Space si budete moci vybrat. Chcete být šíleným klaunem, nebo bojovat za lidstvo a snažit se ho zachránit? Hloupá otázka. Všichni samozřejmě budeme klauni. Naštěstí i na toto studio myslelo a souboje by měly být v poměru tři klauni na sedm lidí, což je v přepočtu šest vačic na jednu želvu. Hra dorazí na PC, PlayStation 4 a 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Pokud vás hra zaujala, neváhejte se přihlásit do otevřeného betatestu a zatím si sežeňte pořádný červený nos.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.