Recipe for Disaster - Epic Games Store

Kuchařský simulátor s prvky managementu zdarma na Epic Games Store

9. 2. 2023
Zdroj náhledu: Dapper Penguin Studios

Jako každý týden, i dnes nám obchod Epic Games Store přináší zajímavou hru zdarma v rámci čtvrtečního rozdávání. Po dobu následujících sedmi dní si do našich knihoven můžeme přidat kuchařský a manažerský simulátor Recipe for Disaster.

Recipe for Disaster

Manažerský kuchařský simulátor Recipe for Disaster zachycuje prostředí profesionální kuchyně a jídelny. Postavte si svou vysněnou restauraci, vytvářejte recepty, navrhujte jídelníček, řiďte svůj personál při nelehkém souboji s náročnými zákazníky a různými nepředvídatelnými situacemi.

Recipe for Disaster bude na Epic Games Store k dispozici do 16. února 2023. Posléze nás čeká strategický válečný počin Warpips.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.