This War of Mine – úvodka

Last Train Home a This War of Mine můžete zakoupit ve výhodném balíčku

7. 12. 2023
Zdroj náhledu: 11 bit studios

Jak moc je válka krutý s nemilosrdný konflikt ovlivňující lidi po zbytek života, jsme si takřka na vlastní kůži vyzkoušeli už v roce 2014 s vydáním hry This War of Mine. Malá skupinka civilistů se v obléhaném městě jednoduše snaží přežít za každou cenu. Prohledávání trosek i okolních budov je ve srovnání s morálně těžkými volbami tím nejmenším problémem, který na hráče číhá. Budete i v tak těžké době krást, nebo dokonce připravíte někoho o život, abyste zachránili jiný? Polské 11 bit studios navázalo partnerství s vydavatelem THQ Nordic, pod jehož záštitou nedávno vyšel český válečný titul Last Train Home. Díky tomuto partnerství si nyní můžete pořídit obě hry v cenově výhodném balíčku pod názvem War Stories na Steamu.

War Stories obsahuje This War of Mine i Last Train Home za skvělou cenovou nabídku, a to za 39,40 €. Společné nacenění se tak pohybuje kousek pod základní pořizovací cenovkou Last Train Home, a to se přece vyplatí, Horste! Akce je však časově omezená a aktuální 33% sleva nebude trvat věčně. Pokud již některou z her vlastníte ve své knihovně, dostanete 10% slevu na tu druhou. Dva velice silné válečné příběhy vás přimějí naučit se pokoře, využívat každé příležitosti a dělat těžká rozhodnutí. V Last Train Home sice nesledujete osudy běžných civilistů, zato se pokusíte legionáře během občanské války dostat zpět do Československa na palubě obrněného vlaku. Drsné sněhem pokryté prostředí ztíží vaše šance na hledání zdrojů, budování tábora i organizaci týmu. Každý jeho člen má co nabídnout a využití unikátních schopností jednotlivců bude chtít nutnou dávku strategie

Vývojáři z Ashborne Games navíc děkují za úspěchy, které jejich titul Last Train Home za těch pár dní od vydání zaznamenal. Hra se umístila na sedmém místě v týdenním žebříčku celosvětově nejprodávanějších her ve službě Steam a drží si skvělá hodnocení. V naší Last Train Home recenzi jsme pěli chválu na zasazení, inspiraci historickými událostmi, survival prvky, český dabing a mnoho dalšího.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.