Layers of Fear – světlo

Layers of Fear předvádí temnou atmosféru v Unreal Engine 5

28. 4. 2023
Zdroj náhledu: Bloober Team

Nový trailer na očekávaný psychologický horor Layers of Fear předvádí sílu Unreal Engine 5, díky kterému vývojáři mohou naplno využít potenciál moderních nástrojů a technologií k vytvoření naprosto pohlcujícího zážitku. Ukázka se zaměřuje na grafické zpracování, které je jedním slovem dechberoucí. Prostřihy na předešlé díly a porovnání s novým vizuálem jasně ukazují, kam až se autoři dokázali do roku 2017 technologicky posunout. Dynamická světla rozehrávají neuvěřitelnou hru stínů a odlesků, díky nimž se fanoušci mohou těšit na silně atmosférický hororový prožitek. Bloober Team se snaží o co nejrealističtější vyobrazení všech nočních můr a děsů, které vás budou stíhat na každém kroku. Zároveň je nám přislíbena plynulá hratelnost, aby vás žádné technické problémy nerušily v bloumání temnými místy. Na Layers of Fear se můžete těšit už v červnu tohoto roku – přesné datum je stále ve hvězdách.

Layers of Fear nabídne zcela nový příběh společně s přepracovanými a rozšířenými verzemi prvních dvou dílů v jednom uceleném balíčku včetně všech dostupných DLC. Na milovníky psychologických hororů tak čeká pořádná dávka nefalšovaného strachu, jenž na vás jistojistě zanechá šrámy pochybností a paranoie. Původní název Layers of Fears byl nedávno změněn odstraněním koncového „s“ jako odkaz toho, že se autoři snaží vrátit ke kořenům povedenějšího a chválenějšího prvního Layers of Fear. Třetí díl hráče postaví do role spisovatele, jehož příběh by se měl prolínat s malířem z prvního i hercem z druhého dílu.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.