Layers of Fear se připomíná a láká na vydání

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bloober Team

Polské studio s názvem Bloober Team musí mít ve svém slovníku snad každý fanoušek hororových titulů. Jsou to ti samí vývojáři, kteří se na trhu proslavili díky strhujícím příběhům a mrazivé atmosféře, skrze kterou jejich projekty zanechávaly šrámy pochybností a paranoie na našich duších. Jak se však říká, všechno dobré jednou končí a výjimkou není ani série Layers of Fear. Fanoušci po zveřejnění prací na třetím a finálním díle Layers of Fears na studio naléhali, aby se vrátili takzvaně ke kořenům kvůli méně povedenému pokračování. Jak se zdá, Bloober Team jejich volání vyslyšelo a ti pozornější z vás si jistě všimli, že z oficiálního názvu třetího dílu bylo odstraněno „s“ na jeho konci. Chystaný titul se tak jmenuje stejně jako hra z roku 2016, Layers of Fear. Proč to autoři udělali a nebude to tak působit zmatek? Vývojáři tento krok argumentují tím, že skutečně dali na volání fanoušků a vracejí se ke kořenům.

Je čas na poslední kapitolu psychologického hororu z první osoby. Layers of Fear není vyloženě remake dvou původních videoher, ale spíše jejich reimaginace a pokračování. Kompilace bude obsahovat Layers of Fear a Layers of Fear 2, stejně tak všechna dostupná DLC včetně nových lokací i rozšířeného příběhu propojující jednotlivé střípky událostí v jeden celek. Unreal Engine 5 zajistí ohromující vizuální efekty, aby vaše noční můry byly o to realističtější. Vše navíc doplní soundtrack od uznávaného a oceňovaného skladatele Areka Reikowského.

Třetí díl nás postaví do role spisovatele, jehož příběh se bude prolínat s ostatními protagonisty – malířem z prvního i hercem z druhého dílu. Projděte všemi vrstvami strachu a najděte odpovědi na každou jednu otázku, která vyvstane z vaší choré mysli. Nový trailer navíc naznačil datum vydání. Psychologická jízda nás čeká už v červnu tohoto roku. Bohužel prozatím nevíme přesné datum.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn