Lindsey Stirling – Tales of Arise

Lindsey Stirling vytvořila skladbu ke hře Tales of Arise

14. 10. 2021
Zdroj náhledu: Lindsey Stirling

Na začátku předešlého měsíce bylo 10. září jakýmsi magickým datem. V tento den vycházelo hned několik herních titulů, takže si člověk mohl jen těžko vybrat, který z nich si zahraje jako první. Mezi nimi byl i nejnovější počin společnosti Bandai Namco – Tales of Arise. Důvodem k oslavám je první prodaný milion kopií za jeden měsíc, což je vážně krásný výsledek. Jak nejlépe ho oslavit než krásnou písní Lindsey Stirling.

K této příležitosti se Bandai Namco rozhodlo oslovit známou skladatelku Lindsey Stirling a společně tak vytvořili píseň „Flames of Hope.“ Nutno uznat, že samotná skladba je stejně tak krásná jako půvabná umělkyně v kostýmu Shionne. Zároveň s tím byl představen i nový trailer ke hře. Stále váháte, jestli si Tales of Arise pořídit? Jestli vás tohle nepřesvědčí, tak snad už nic.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.