Solar Ash – duch

Na seznam odložených her se přidává i Solar Ash

14. 10. 2021
Zdroj náhledu: Heart Machine

Po suchém herním létě bylo ohlášeno plno titulů, na které si nejeden fanoušek natěšeně brousil zuby. Bohužel si na spoustu z nich budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat. Pomyslný seznam všech odložených her se každým dnem rozrůstá. Své původní datum vydání nedodrží ani velmi očekávaný kousek Solar Ash. Říjnové vydání se tak odkládá o dva měsíce, což ještě není tak zlé. Proto doufejme, že je datum 2. prosince už definitivní a nedojde k dalšímu překvapení.

„Heart Machine a Annapurna Interactive se rozhodli odložit vydání hry Solar Ash na 2. prosince 2021. Chceme, aby Solar Ash zazářil, proto potřebujeme trochu více času na to, abychom do hry dostali poslední kousky oprav, a přitom tuto globální pandemii stále zvládli jako vysoce oddaný tým. Toto krátké zpoždění nám pomůže dostat se přesně tam,“ uvedl tým Heart Machine na svém Twitteru.

Pokud se o hře chcete dozvědět něco více, přečtěte si náš předešlý článek o Solar Ash. Milovníci platformy Steam, pozor! Hra vyjde kromě Playstationu 4 a 5 i na PC, ale zatím pouze exkluzivně na Epic Games Store.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.