Na seznam odložených her se přidává i Solar Ash

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Heart Machine

Po suchém herním létě bylo ohlášeno plno titulů, na které si nejeden fanoušek natěšeně brousil zuby. Bohužel si na spoustu z nich budeme muset ještě nějakou tu chvíli počkat. Pomyslný seznam všech odložených her se každým dnem rozrůstá. Své původní datum vydání nedodrží ani velmi očekávaný kousek Solar Ash. Říjnové vydání se tak odkládá o dva měsíce, což ještě není tak zlé. Proto doufejme, že je datum 2. prosince už definitivní a nedojde k dalšímu překvapení.

„Heart Machine a Annapurna Interactive se rozhodli odložit vydání hry Solar Ash na 2. prosince 2021. Chceme, aby Solar Ash zazářil, proto potřebujeme trochu více času na to, abychom do hry dostali poslední kousky oprav, a přitom tuto globální pandemii stále zvládli jako vysoce oddaný tým. Toto krátké zpoždění nám pomůže dostat se přesně tam,“ uvedl tým Heart Machine na svém Twitteru.

Pokud se o hře chcete dozvědět něco více, přečtěte si náš předešlý článek. Milovníci platformy Steam, pozor! Hra vyjde kromě Playstationu 4 a 5 i na PC, ale zatím pouze exkluzivně na Epic Games Store.

Zdroj: pcgamer.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn